Контекстна реклама

Контекстна реклама (розкрутка через контекстну рекламу) - розкрутка сайта за допомогою платних оголошень у пошуку Google, Yandex, медіа-майданчиках.

Особливість такої розкрутки полягає в тому, що реклама Вашого сайта показуватиметься поряд із результатами пошуку по Вашим ключовим словам, або в контексті іншого сайта із подібною тематикою. Таким чином Ваше оголошення бачитимуть Ваші потенційні клієнти, а не всі підряд.

Величезним плюсом контекстної реклами є те, що ми можемо визначати величезну кількість параметрів користувача якому показувати наше оголошення. Наприклад з якої країни чи міста, вік, стать, інтереси користувача!

Скільки коштує реклама в Гуглі?

Компанія Google не визначає вартості своїх послуг за оголошення, навпаки Ви (наша студія від Вашого імені) самі визначаєте скільки Ви готові заплати за потенційного клієнта.

Ви не платите за покази реклами ні копійки! Google зніматиме кошти лише за тих користувачів, які перейшли на Ваш сайт безпосередньо через оголошення.

Але якщо Ваші конкуренти зроблять ставку за перехід на їхній сайт більшу ніж Ви, то Ваше оголошення може залишитися без уваги. Тому Гугл запропонує рекомендовану вартість за перехід по конкретному запиту. Таким чином, остаточна вартість стане ясною уже в процесі роботи рекламної кампанії. А ми рекомендуємо розраховувати на мінімальний бюджет від 3000 грн/місяць.

Цикл рекламної кампанії

Ми пропонуємо Вам дві ключові послуги: "Запуск контекстної реклами" та "Повторний запуск рекламної кампанії". Ми складемо сотні, а то і тисячі ключових запитів (залежно від ніші, продукту, послуги), підготуємо повністю рекламну кампанію і запустимо її. Спостерігатимемо за її перебігом та коректуватимемо. По завершенню ми проаналізуємо результати кампанії, переналаштуємо, зробимо її по можливості більш вигідною. І запустимо повторно.

Вартість наших послуг

"Запуск контекстної реклами" від 3500 грн + бюджет самої кампанії
"Повторний запуск рекламної кампанії" від 800 грн + бюджет кампанії

Ми гарантуємо Вам звернення нових клієнтів! Або повернемо кошти!