Розробка CRM

CRM (Customer Relationship Management) - система управління зв'язками з клієнтами. Простіше кажучи, це клієнтська база даних та відображення бізнес-процесів Вашого підприємства у програмі. CRM-система покликана автоматизувати та аналізувати більшість процесів пов'язаних із відносинами з клієнтом - дзвінки, замовлення, звернення, рекламні кампанії та ін.

Кому потрібна CRM-ка?

CRM-системами успішно користуються всі види бізнесу незалежно від розміру компанії. Компанія з відділом продажів не може існувати без такої системи. Навіть, якщо Ви звичайний підприємець Ваша ефективність і порядок будуть на належному рівні, якщо почнете вести облік своїх контактів, замовлень, нагадувань в одній цілісній системі!

Чому Вам необхідна CRM-система

  •  Ви отримаєте зручну клієнтську базу, перестанете втрачати контакти
  •  Зможете вести облік звернень клієнтів
  •  Ставити задачі своїм працівникам
  •  Ви будете контролювати всі етапи угоди з клієнтом
  •  Клієнтська база буде у Вас, а не у менеджерів, Ви її не втратите зі звільненням працівника
  •  Про усі справи зможете отримати автоматичне нагадування (у самій системі, E-mail, SMS)
  •  Побачите з висоти усі продажі і зможете їх проаналізувати, продати додаткові послуги
  •  Ви не загубите клієнта, який готовий купити але пізніше
  •  Зможете робити масові розсилки Вашим клієнтам - привітати зі святом, запропонувати знижку
  •  Отримаєте аналіз Ваших рекламних кампаній, звіти

Що із себе представляє CRM?

Така система може існувати в одній із трьох найпоширеніших форм:

1На власному сервері онлайн

Ми рекомендуємо саме такий варіант. По суті це буде сайт із доступом тільки для користувачів по паролям. Така система зручна тим, що доступна Вам на будь-якому пристрої в будь-якій точці світу!

2"У хмарі"

Можна вести клієнтську базу на сервісі. Спеціальні сайти на яких багато компаній ведуть власну базу. Кожна у своєму акаунті. І плюс і недолік в тому, що сервери і програма "чужі"

3На сервері на підприємстві

Версія бази даних, яку Ви можете тримати прямо на комп'ютері або на сервері в компанії. Так зване, десктопне програмне забезпечення потребує спеціального ПЗ для доступу з іншого місця

Скільки коштує впровадження CRM-системи?

CRM-система це не обов'язково дорого. Навпаки є дуже дешеві рішення. Ми можемо запропонувати Вам установити систему з відкритим кодом (поширюється безкоштовно) та налаштувати під Ваші потреби. Витрати на таку систему складуть від 3500 грн і вона є повністю Вашою власністю. Далі Ви лише один раз на рік продовжуватимете хостинг та домен (в середньому 500грн).

Якщо бюджет дозволяє витрати від 35000 грн, можна розробити таку систему цілком під Ваше підприємство, враховуючи бізнес-процеси, call-центр і, навіть, фірмовий стиль!

CRM-система збереже для Вас клієнтів, Ваш час і кошти!